Asmens medicininė knygelė (profilaktinis sveikatos tikrinimas įmonėms ir privatiems asmenims, (Forma 048/a))

Papildoma informacija:

Prieš privalomą profilaktinį asmens sveikatos tikrinimą, pacientas turi pateikti:

 • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
 • asmens medicininę knygelę (sveikatos pasą) forma Nr. 048/a –dirbančiam;

Formą 048/a privalo išduoti ir pagal kompetenciją užpildyti darbdavys, siųsdamas dirbantį asmenį tikrintis sveikatą.

Privalomojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (Forma Nr. 047/a)

Papildoma informacija:

Prieš privalomą profilaktinį asmens sveikatos tikrinimą, pacientas turi pateikti:

 • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
 • privalomojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą forma Nr. 047/a – įsidarbinančiam.

Formą 047/a privalo išduoti ir pagal kompetenciją užpildyti darbdavys, siųsdamas įsidarbinantį asmenį tikrintis sveikatą.

Privalomieji pirmos pagalbos mokymo kursai, išduodamas sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (paslauga teikiama įmonėms ir privatiems asmenims),

Privalomieji higienos įgūdžių mokymo kursai, išduodamas sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas, su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (paslauga teikiama įmonėms ir privatiems asmenims),

Vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma (Forma Nr. 083-1/a )

Papildoma informacja:

Norintis gauti Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (forma Nr. 083-1/a) pacientas turi pateikti:

 • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
 • vairuotojo pažymėjimą (tikrinantis pakartotinai);
 • asmens medicininę knygelę (sveikatos pasą) (forma Nr. 048/a), jei privalomai periodiškai sveikata tikrinama dirbant vairuotoju pagal darbo sutartį;
 • savo šeimos / vidaus gydytojo Medicinos dokumentų išrašą / siuntimą (forma Nr. 027/a) iš asmens sveikatos istorijos, jei asmuo nėra prisirašęs UAB „Signata“ klinikoje;
 • savo Psichikos sveikatos centro gydytojo psichiatro / vaikų ir paauglių psichiatro parengtą formą Nr. 027/a,. Asmenims, deklaravusiems gyvenamąją vietą Kauno mieste/Kauno rajone pažymas taip pat išduoda VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės padalinys Psichiatrijos ligoninė, S. Dariaus ir S. Girėno g. 48 (Aleksotas) Kaunas.
 • Priklausomybės ligų gydytojo (narkologo) pažymą iš Priklausomybės ligų centro pagal gyvenamąją vietą: Asmenims, deklaravusiems gyvenamąją vietą Kauno mieste, pažymas išduoda Kauno apskrities priklausomybės ligų centre, Giedraičių g. 8 Kaunas. Kiti asmenys turėtų kreiptis į gydymo įstaigas pagal deklaruotą gyvenamąją vietą.
 • Nurodyti, kokių kategorijų transporto priemones nori vairuoti.

Asmens, privalomojo sveikatos tikrinimo kortelė (asmens norinčio įsigyti šaunamąjį ginklą sveikatos patikrinimo pažyma dėl ginklo (Forma Nr. 049/a)),

Papildoma informacija:

 • Prieš privalomą profilaktinį asmens sveikatos tikrinimą norint gauti leidimą įsigyti ginklą, pacientas turi pateikti:
 • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
 • fotonuotrauką;
 • charakteristiką iš darbovietės arba seniūnijos (nedirbantys);
 • priklausomybės ligų gydytojo (narkologo) pažymą iš Priklausomybės ligų centro pagal gyvenamąją vietą.;
 • savo Psichikos sveikatos centro gydytojo psichiatro parengtą formą Nr. 027/a, apie teiktas / neteiktas paslaugas . Asmenims, deklaravusiems gyvenamąją vietą Kauno mieste/Kauno rajone pažymas taip pat išduoda VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės padalinys Psichiatrijos ligoninė, S. Dariaus ir S. Girėno g. 48 (Aleksotas) Kaunas.
 • savo šeimos gydytojo Medicinos dokumentų išrašą / siuntimą (forma Nr. 027/a) iš asmens sveikatos istorijos, jei asmuo nėra prisirašęs UAB „Signata“ iklinikoje.

Asmens, vykstančio į užsienį, sveikatos tikrinimo pažyma (Forma 082/a), su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Medicininės pažymos dėl neatvykimo į ikiteisminio tyrimo įstaigą, prokuratūrą, teismą ar karo prievolę administruojančią krašto apsaugos sistemos instituciją (Forma Nr. 094-1/a), su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Medicininė pažyma dėl neatvykimo į darbą, darbo biržą ar ugdymo instituciją (Forma Nr. 094/a), su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Vaiko sveikatos pažymėjimas (vaikams pažymos į mokymo įstaigas (Forma Nr. 027-1/a)), su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą

Medicininė pažyma vaikui, vykstančiam į stovyklą (Forma Nr. 079/a), su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Stojančio į mokymo įstaigą ir įdarbinimo nepilnamečio medicininė pažyma (Forma Nr. 086/a), su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Sportuojančio ir užsiimančio kūno kultūra sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (Forma Nr. 068/a)

Medicininis pažymėjimas (Forma Nr. 046/a), su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Kodėl rinktis mūsų kliniką?

Kuršių klinika_kodėl verta rinktis mus_medicina_sveikata (1)

Patyręs kolektyvas

Gydytojus lydi ilgametė patirtis ir profesionalumas. Siekdami geriausių gydymo rezultatų specialistai nuolatos kelia savo kvalifikaciją.

Kuršių klinika_kodėl verta rinktis mus_medicina_sveikata (2)

Naujausios technologijos

Moderni tyrimų metodika ir įranga. Jums suteikiamas pažangus gydymas naudojant naujausias technologijas, bei aukščiausios kokybės medžiagas.

Kuršių klinika_kodėl verta rinktis mus_medicina_sveikata (3)

Puikus parkingas

Atvykus automobiliu visada rasite vietą pastatyti savo automobiliui. Klinika pasirūpino patogia mašinų stovėjimo aikštele.

Kuršių klinika_kodėl verta rinktis mus_medicina_sveikata (4)

Patogus susisiekimas

Klinika įsikūrusi Kauno Šilainių mikrorajone, tad atvykti patogu tiek automobiliu tiek viešuoju transportu. Autobusų sustojimas vos už kelių žingsnių nuo klinikos.