Kuršių šeimos klinika – tai kvalifikuotų gydytojų ir specialistų komanda, sprendžianti visos šeimos sveikatos problemas, empatiškai žiūrinti į kiekvieno paciento istoriją ir dabartinę savijautą – siekiant ją pagerinti. Tikime mokslu paremtomis technologijomis ir pirmine profilaktika, todėl ypatingą dėmesį skiriame konsultacijoms ir prevencinėms sveikatos apžiūros programoms, kurios padeda išvengti ligų ar susirgimų – numatant ir eliminuojant galimas rizikas. Kuršių šeimos klinika yra sudariusi sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis, todėl klinikoje registruotiems, apdraustiems pacientams visos paslaugos, kurios yra kompensuojamos VLK, yra teikiamos nemokamai.

Kuršių šeimos klinika yra viena iš keturių UAB „Signata“ įmonei priklausančių klinikų, kurios tarpusavyje bendradarbiauja sprendžiant pacientų sveikatos problemas. Kartu su Kuršių klinika, įsikūrusi ir pirmoji  Lietuvoje, specializuota Sporto Klinika, teikianti paslaugas ir besirūpinanti aktyvų gyvenimą gyvenančiais pacientais, sportininkais mėgėjais bei profesionalais. Pirmoji įmonės klinika buvo įregistruotas dar 1996 metais, tad galime pasidžiaugti sukauptomis žiniomis ir patirtimi.

Savo darbe, teikiame prioritetą ne tik pažangiausiems tyrimams, bet ir klientų patogumui, todėl esame pirmoji Lietuvoje privati klinika turinti galimybę prisirašyti prie klinikos, užsiregistruoti vizitui pas gydytoją internetu.
Klinikos komanda teikia plataus spektro paslaugas:

Prisirašyti prie klinikos ar užsiregistruoti vizitui pas gydytoją galite telefonu 868677740 arba internetu spauskite čia.