Kuršių klinikoje ginekologai suteiks savalaikį gydymą, priežiūrą ir konsultacijas visoms moterims. Klinikoje pacientėms siūlome dalyvauti ligų prevencijai skirtose programose, atlikti reikiamus ir profilaktinius tyrimus bei reguliarius ginekologinius apsilankymus. Nėštumo periodu nuoširdžiai ir rūpestingai stebėsime, vertinsime ir užtikrinsime sveiką Jūsų ir Jūsų vaisiaus būklę.

Kuršių šeimos klinikoje teikiamos ginekologinės paslaugos:

  • kvalifikuotų specialistų konsultacijos;
  • sveikatos priežiūra ir gydymas;
  • pagal jūsų būklę skiriami reikiami mokami ir nemokami kraujo bei šlapimo tyrimai;
  • nėščiųjų priežiūra, profilaktiniai kraujo, šlapimo ir kiti tyrimai, jų vertinimas, echoskopijos ir visa kita reikalinga priežiūra;
  • ultragarsas;
  • profilaktinės programos (gimdos kaklelio vėžio profilaktika – onkocitologinis gimdos kaklelio tepinėlio; aukštos rizikos žmogaus papilomos viruso tyrimai);
  • gimdos spiralės įvedimas/pašalinimas;
  • tepinėlis iš urogenitalinės sistemos mikrofloros nustatymui.

Profilaktinės programos – nemokamai
Norint užkirsti kelią galimiems vėžiniams susirgimams, rekomenduojame tikrintis profilaktiškai. Laiku nustačius esamas problemas, galima visiškai pasveikti.
Profilaktinė programa – gimdos kaklelio citologinio tepinėlio paėmimas ir rezultatų įvertinimas moterims – atliekama nemokamai 25-34 metų amžiaus 1 kartą per 3 metus.
Aukštos rizikos žmogaus papilomos viruso tyrimas (AR ŽPV) skystoje terpėje ir jo rezultatų vertinimas – atliekama nemokamai moterims 35-59 metų amžiaus 1 kartą per 5 metus.

Kuršių šeimos klinika – kvalifikuotų ginekologų konsultacijos ir priežiūra Kaune.

Susisiekite dėl vizito ir konsultacijos.
Kviečiame registruotis internetu bei telefonu.

Ginekologai

Kodėl rinktis mūsų kliniką?

Patyręs personalas

Gydytojus lydi ilgametė patirtis ir profesionalumas. Siekdami geriausių gydymo rezultatų specialistai nuolatos kelia savo kvalifikaciją.

Naujausios technologijos

Moderni tyrimų metodika ir gydymo įranga. Jums suteikiamas pažangus gydymas, naudojant inovatyvias technologijas, bei aukščiausios kokybės medžiagas.

Erdvus parkingas

Atvykus pas gydytoją, visada rasite vietą pastatyti savo automobiliui. Klinika pasirūpino patogia automobilių stovėjimo aikštele.

Patogus susisiekimas

Klinika įsikūrusi Kauno Šilainių mikrorajone, tad atvykti patogu ir automobiliu, ir viešuoju transportu. Autobusų sustojimas vos už kelių žingsnių nuo klinikos.