Rūta Račkauskienė​​​

Šeimos gydytoja

Atostogauja:
06.21-07.05

IIIIIIIVV

8:30-13:30

14:00-19:00

8:30-13:30

8:30-13:30

14:00-18:00

Rūta Račkauskienė užtikrintai pasirinko mediciną – jau nuo vaikystės jautė, jog gydytojo kelias jai yra vienintelis tinkamas pasirinkimas. Galimybė gydyti ir padėti žmonėms, tiesiog daryti gera – visada buvo ir yra Rūtos gyvenimo vertybė. 

Gydytoja Rūta visuomet pirmiausiai išklausys ir išanalizuos paciento individualią situaciją, pakonsultuos, patars, paaiškins ir pasiūlys įvairius įmanomus gydymo sprendimus. Paprasta, konkreti, šilta ir itin empatiška gydytoja praktikoje taiko holistinį požiūrį į pacientą – tik išsiaiškinus žmogaus fizinę ir emocinę būsenas, pritaiko atitinkamą gydymą. 

Šeimos gydytoja Rūta siekia pakeisti žmonių požiūrį į savo sveikatą ir naudotis profilaktinių programų nauda ne tada, kada nusprendžia blogėjanti sveikata, o kai nuspręs pats žmogus. Gydytojas yra sveikatos draugas ir vedlys, tačiau didžiausią atsakomybę už savo sveikatą nešame patys. 

Didžiausias įvertinimas gydytojai – paciento šypsena, kai pacientas nusiteikęs pozityviai ir maloniai, tuomet ir gydytojo diena šviesi.