Tapkite šeimos gydytojos Dalios Pilkauskaitės pacientu!

Šeimos gydytoja Dalia Pilkauskaitė, būdama mūsų klinikos šeimos gydytojų komandos dalimi, pelnė daugelio pacientų pagarbą ir vertinimą, tai nuolat skatina tobulėti ir kelti kompetenciją. Tapusi šeimos gydytoja ir nuoširdžiai atsidavusi savo profesijai, ji kviečia pacientus prisijungti prie jos apylinkės.

Gydytojo darbe Dalia labiausiai motyvuota jaučiasi žinodama, jog kasdien gali tobulėti ir suteikti pažangiausią gydymą pacientams, nes kasdienė medicinos pažanga tam suteikia visas galimybes.

Gydytoja Dalia domisi ne tik ligų diagnostika ir gydymu, tačiau ir profilaktika bei prevencija ir išskiria tai, jog ilgėjant žmonių gyvenimo trukmei, gyvenimo kokybė ne visuomet gerėja išvien, todėl labai svarbu šviesti ir mokyti, ypatingai garbaus amžiaus žmones, kad jie galėtų gyventi kokybiškiausią įmanomą gyvenimą.

Prisiregistruoti pas gydytoją galite internetu: https://signatareg.medsystem.lt/PatientEnrollment.aspx?sk_id=16&utm_source=web&utm_medium=prisirasymas_internetu arba atvykę į Kuršių kliniką, Kuršių g. 7, Kaune, bei užpildę prisirašymo formą.