Nuo rugsėjo mėn. mūsų klinikoje pradeda dirbti nauja specialistė – akušerė-ginekologė Dominyka Mančinskienė.

Gydytoja akušerė ginekologė Dominyka Mančinskienė atlieka profilaktines apžiūras, konsultuoja esant ginekologinėms problemoms: lytinių takų uždegimams, mėnesinių ciklo sutrikimams, acikliniams kraujavimams, šlapinimosi sutrikimams, dubens organų nusileidimui. Parenka pacientės poreikius atitinkančią kontracepciją, konsultuoja klimakterinio periodo klausimais. Prižiūri mažos ir didelės rizikos nėščiąsias viso nėštumo metu, atlieka vaisiaus ultragarsinius tyrimus, ginekologinius ultragarsinius tyrimus.

Domėjimosi sritys: nėščiųjų priežiūra, vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, gerybinė ginekologinė patologija.

Gydytoja nuolat domisi savo srities naujovėmis, moksline veikla, dalyvauja teorinėse ir praktinėse konferencijose bei visuomet pasiūlo daugiau nei vieną gydymo variantą ar rekomendacijas. Dominykos smulkmeniškumas ir detalumas šioje srityje tapo dideliu privalumu, nes pacientės po konsultacijos ar apžiūros jaučiasi suprastos, užtikrintos ir saugios.

Pas gydytoją jau galite registruotis internetu: https://signatareg.medsystem.lt/Login.aspx?sk_id=16&utm_source=web&utm_medium=header arba tel.+370 686 77740