Ambulatorinės slaugos paslaugas namuose suteikiamos pacientams, kurie atitinka nustatytus reikalavimus, yra mūsų klinikos pacientai arba esama gydymo įstaiga yra sudariusi sutartį su UAB “Signata”.

Daugiau informacijos: ASPN padalinio koordinatorė Jolita Babeckienė tel. +370 637 64616

Ambulatorinės slaugos paslaugas namuose gali gauti pacientai:

– kuriems pagal Slaugos paslaugų poreikio vertinimo klausimyną yra nustatytas mažas, vidutinis ar didelis slaugos poreikis;

– laikinai ASPN paslaugas gali gauti pacientai, kuriems po suteiktų dienos chirurgijos paslaugų, išlieka sutrikęs gebėjimas savarankiškai rūpintis savo asmeniniu gyvenimu ir yra reikalinga pooperacinė slauga namuose.

 

ASPN paslaugomis taip pat gali naudotis pacientai pagal nustatytus poreikius iš NDNT tarnybos:

– vaikai, turintys negalią, t. y. asmenys iki 18 metų, kuriems Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių socialinių paslaugų valdymą, skyrimą ir teikimą bei neįgaliųjų socialinę integraciją, nustatyta tvarka yra nustatytas nesavarankiškumo lygis ir pripažintas sunkus ar vidutinis neįgalumo lygis;

– suaugę asmenys, turintys negalią, t. y. asmenys, kuriems Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių socialinių paslaugų valdymą, skyrimą ir teikimą bei neįgaliųjų socialinę integraciją, nustatyta tvarka yra nustatytas nesavarankiškumo lygis ir nuolatinės slaugos poreikis arba nuolatinės priežiūros I lygio poreikis, didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis;

– senyvo amžiaus asmenys, t. y. senatvės pensijos amžių sukakę asmenys, dėl amžiaus iš dalies ar visiškai netekę gebėjimų savarankiškai rūpintis savo asmeniniu gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime bei sergantys lėtinėmis ligomis, kai jiems nustatytas Bartelio indeksas yra iki 61 balo. Bartelio indeksą nustato pacientą gydantis gydytojas arba šeimos gydytojas, arba slaugytojas;

– pacientai, kuriems po gydymo stacionare dėl somatinių ligų ir pažeidimų nustatytas bendras funkcinis sutrikimas, kai jiems nustatytas Bartelio indeksas yra iki 61 balo, ir kurie kasdieniame gyvenime yra visiškai priklausomi arba beveik visiškai priklausomi nuo kitų žmonių pagalbos (turi būti pateikta užpildyta Bartelio indekso nustatymo lentelė su išvada). Bartelio indeksą nustato pacientą gydantis ir išrašantis iš stacionaro gydytojas arba šeimos medicinos paslaugas teikiantis gydytojas, arba slaugytojas;

– pacientai, kuriems yra atlikta tracheostoma ar gastrostoma ir būtinas gleivių išsiurbimas iš kvėpavimo takų.

Kaip gauti ASPN paslaugas?

ASPN paslaugos yra skiriamos šeimos gydytojo siuntimu – esant slaugos namuose paslaugų poreikiui, nedelsiant kreipkitės į savo šeimos gydytoją, jis išrašys siuntimą ambulatorinės slaugos namuose paslaugų komandai, su Jumis bus susisiekta per artimiausias 1-5 d.d.

Visos ambulatorinės slaugos namuose paslaugos yra finansuojamos iš VLK fondų.

Kas yra ASPN komanda?

ASPN komandą sudaro: slaugytoja, slaugytojo padėjėja, kineziterapeutė. Esant poreikiui, į komandą įtraukiami: psichologas ir psichiatras. Kiekvienas specialistas atlieka paslaugas pagal kompetencijas, kurios surašytos įsakymuose.

Slaugytojo paslaugos: infuzinės sistemos (lašelinės), kraujo ir šlapimo tyrimų paėmimas namuose, opų ir pragulų profilaktika ir priežiūra. Slaugytojo padėjėjo paslaugos: pagalba asmens higienoje, sauskelnių keitimas, paciento vartymas. Kinezitarapijos paslaugos: mankštos ir masažai.

Ambulatorinės slaugos paslaugos Kaune, susisiekite dėl vizito ir konsultacijos.

Kodėl rinktis mūsų kliniką?

Patyręs personalas

Gydytojus lydi ilgametė patirtis ir profesionalumas. Siekdami geriausių gydymo rezultatų specialistai nuolatos kelia savo kvalifikaciją.

Naujausios technologijos

Moderni tyrimų metodika ir gydymo įranga. Jums suteikiamas pažangus gydymas, naudojant inovatyvias technologijas, bei aukščiausios kokybės medžiagas.

Erdvus parkingas

Atvykus pas gydytoją, visada rasite vietą pastatyti savo automobiliui. Klinika pasirūpino patogia automobilių stovėjimo aikštele.

Patogus susisiekimas

Klinika įsikūrusi Kauno Šilainių mikrorajone, tad atvykti patogu ir automobiliu, ir viešuoju transportu. Autobusų sustojimas vos už kelių žingsnių nuo klinikos.