Šeimos klinika – tai vieta į kur pirmiausia ateinate jausdami sveikatos negalavimus ar problemas, nes Jūs žinote, kad šeimos gydytojams rūpi kaip  išsaugoti ir gerinti vaikų bei suaugusiųjų sveikatą. Jie nuodugniai tiria ir gydo sergančius vidaus organų ir kitomis ligomis, vykdo pacientų sergančių lėtinėmis ligomis stebėseną, esant poreikiui išrašo siuntimą specialisto konsultacijai, seka Jūsų skiepų istoriją bei teikia rekomendacijas minėtu klausimu. Profilaktinis darbas svarbi šeimos gydytojo dienotvarkės dalis: profilaktinės programos, vakcinacija, nėščiųjų priežiūra. Taip pat, mūsų, “Kuršių” šeimos klinikos gydytojai –  išrašo kompensuojamųjų vaistų receptus, išduoda nedarbingumo pažymėjimus, visas sveikatos patikrinimo medicinines pažymas.

Kodėl rinktis mūsų kliniką?

Kuršių klinika_kodėl verta rinktis mus_medicina_sveikata (1)

Patyręs kolektyvas

Gydytojus lydi ilgametė patirtis ir profesionalumas. Siekdami geriausių gydymo rezultatų specialistai nuolatos kelia savo kvalifikaciją.

Kuršių klinika_kodėl verta rinktis mus_medicina_sveikata (2)

Naujausios technologijos

Moderni tyrimų metodika ir įranga. Jums suteikiamas pažangus gydymas naudojant naujausias technologijas, bei aukščiausios kokybės medžiagas.

Kuršių klinika_kodėl verta rinktis mus_medicina_sveikata (3)

Puikus parkingas

Atvykus automobiliu visada rasite vietą pastatyti savo automobiliui. Klinika pasirūpino patogia mašinų stovėjimo aikštele.

Kuršių klinika_kodėl verta rinktis mus_medicina_sveikata (4)

Patogus susisiekimas

Klinika įsikūrusi Kauno Šilainių mikrorajone, tad atvykti patogu tiek automobiliu tiek viešuoju transportu. Autobusų sustojimas vos už kelių žingsnių nuo klinikos.