Norintiems išsigydyti įsisenėjusias stuburo problemas, susigrąžinti fizinę būklę po traumos  ar vėl patirti judėjimo džiaugsmą, vienas efektyviausių problemos sprendimo būdų yra profesionalaus kineziterapeuto konsultacija. Specialistai kineziterapeutai jums padės įvertinti savo fizinę būklę, norint lankyti grupines ar individualias mankštas, taip pat įvertins situaciją, jaučiant raumenų ar sąnarių skausmus, atsirandančius atliekant tam tikrus judesius.

Lankant individualias ar grupines mankštas, šis užsiėmimas padės išlaikyti fizinį aktyvumą ir suteiks žinių kaip mankštintis namų salygomis nežalojant kūno. Mankštų pagalba lavinsite judėjimo funkcijas, pilvo ir nugaros paviršinių ir giliųjų raumenų jėgą.

Esant tam tikroms indikacijoms, įtampai ar skausmams galite rinktis giluminį viso kūno masažą. Tikslingi ir ritmingi paspaudimai padės atsikratyti nemalonių potyrių kaklo, pečių, juosmens srityse ar rankų bei kojų sąnariuose. Masažo pagalba nuo varginančių potyrių yra išlaisvinami gilieji audiniai. Reguliariai atliekamas giluminis, intensyvus masažas pagerins fizinę savijautą, padės atsistatyti po traumų, sugrąžins ar patobulins laikyseną ir bendrą emocinę būklę.

Kineziterapeutai taip pat atlieka sąnarių mobilizacijas, kineziologinį teipavimą ir kitus gydomuosius procesus.

Kuršių šeimos klinika – suaugusiųjų kineziterapija ir mankštos Kaune. Susisiekite dėl vizito ir konsultacijos.

Registracija pas kineziterapeutus:

– Rimantė Vainauskienė +370 641 93252
– Ignas Želnys +370 686 06608
– Rolandas Kesminas +370 686 15161
– Juozas Jonelis +370 636 11100
– Raminta Augustėnaitė +37063775776

Kineziterapeutai

Kodėl rinktis mūsų kliniką?

Patyręs personalas

Gydytojus lydi ilgametė patirtis ir profesionalumas. Siekdami geriausių gydymo rezultatų specialistai nuolatos kelia savo kvalifikaciją.

Naujausios technologijos

Moderni tyrimų metodika ir gydymo įranga. Jums suteikiamas pažangus gydymas, naudojant inovatyvias technologijas, bei aukščiausios kokybės medžiagas.

Erdvus parkingas

Atvykus pas gydytoją, visada rasite vietą pastatyti savo automobiliui. Klinika pasirūpino patogia automobilių stovėjimo aikštele.

Patogus susisiekimas

Klinika įsikūrusi Kauno Šilainių mikrorajone, tad atvykti patogu ir automobiliu, ir viešuoju transportu. Autobusų sustojimas vos už kelių žingsnių nuo klinikos.