Reabilitacija yra procesas padedantis asmeniui po traumos, ligos, sužalojimo ar operacijos atkurti įprastas kūno funkcijas ir įgūdžius, sugrąžinti jėgas ir kiek įmanoma pagerinti gyvenimo kokybę. Reabilituojant gerinamas funkcionalumas ir mažinamas atsiradęs raumenų disbalansas. Šis gydymo procesas padeda sugrįžti į normalų, savarankišką ir kokybišką gyvenimą.

Reabilitacijos priemonės taikomos suaugusiems, vaikams ir kūdikiams. Galimi pacientų nusiskundimai:

– laikysenos sutrikimai;
– stuburo išvaržos;
– galūnių skausmas ar tirpimas;
– nugaros, kaklo ar pečių skausmas, tempimas;
– galvos skausmai, svaigimai, migrena;
– sąnarių lankstumo problemos;
– raumenų tonusas;
– kūdikių ir vaikų raidos sutrikimai.

Taikomos reabilitacijos priemonės: kineziterapija, masažas, fizioterapija.

Kineziterapija – tai gydymo būdas judesio pagalba. Tai gali būti mankšta, tempimai, teipavimas, gydomieji masažai ar kita kineziterapinė priemonė, parinkta tam tikrai individualiai situacijai. Kineziterapija yra bene svarbiausia reabilitacijos šaka, taikoma jaučiant įvairaus pobūdžio skausmus arba kaip profilaktinė priemonė. Ši priemonė padeda reabilituoti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų svarbių organizmo sistemų funkcionalumą.

Masažas – viena iš kineziterapijos priemonių, taikoma gydant kompleksiškai ir kaip profilaktinė priemonė skausmo mažinimui, savijautos gerinimui. Tai speciali mechaninių ir refleksinių poveikių kūno paviršiui visuma. Suaugusiems masažo pagalba yra pagerinamas raumenų tonusas, sąnarių lankstumas bei kraujo ir limfos apytaka. Masažuojant galima paprasčiausiu būdu atsikratyti įtampos, streso požymių, sustiprinti bendrą savijautą ir imunitetą.
Kūdikiai, turintys motorinės raidos sutrikimus, turi neteisingą raumenų veiklos koordinaciją. Tokiais atvejais taikomas atpalaiduojantis arba švelnus stimuliuojantis raumenis masažas, atliekami pasyvūs ir skatinami aktyvūs judesiai, jei reikia, pasyvus tempimas. Visais įmanomais būdais skatinamas reikiamo judesio atlikimas – pagrindinis dėmesys skiriamas patologinių pozų ir jų judesių slopinimui.

Fizioterapija – svarbi reabilitacijos dalis, kuomet traumos  ir ligos gydomos natūraliais ar dirbtiniais fizikiniais veiksniais. Šios procedūros metu fizikinis (natūralus arba dirbtinis) veiksnys tiesiogiai dirgina tam tikrus audinius ar organų sistemas. Fizioterapijai, esant reikalui, nukreipia reabilitologas.

Fizioterapijos paslaugos mūsų klinikoje:
– Magnetoterapija.
– Hidroterapija.
– Presoterapija (Limfodrenažas).
– Elektros terapija.
– Funkcinė elektros stimuliacija taikant specializuotą įrangą.
– Garso terapija.
– Šviesos terapija.
– Judesio korekcija specialiomis juostelėmis (teipavimas).
– Individualios pratimų programos pacientų į namus.
– Gydymas šiluma ar šalčiu.

Reabilitacijos paslaugos Kaune, adresu Kuršių g. 7
Norint gauti suaugusiųjų ir vaikų reabilitacijos paslaugas, susisiekite dėl vizito ir konsultacijos.
Kviečiame registruotis internetu ar telefonu +370 686 77740.

Kodėl rinktis mūsų kliniką?

Patyręs personalas

Gydytojus lydi ilgametė patirtis ir profesionalumas. Siekdami geriausių gydymo rezultatų specialistai nuolatos kelia savo kvalifikaciją.

Naujausios technologijos

Moderni tyrimų metodika ir gydymo įranga. Jums suteikiamas pažangus gydymas, naudojant inovatyvias technologijas, bei aukščiausios kokybės medžiagas.

Erdvus parkingas

Atvykus pas gydytoją, visada rasite vietą pastatyti savo automobiliui. Klinika pasirūpino patogia automobilių stovėjimo aikštele.

Patogus susisiekimas

Klinika įsikūrusi Kauno Šilainių mikrorajone, tad atvykti patogu ir automobiliu, ir viešuoju transportu. Autobusų sustojimas vos už kelių žingsnių nuo klinikos.