Šeimos klinika – tai vieta į kur pirmiausia ateinate jausdami sveikatos negalavimus ar problemas, nes Jūs žinote, kad šeimos gydytojams rūpi kaip  išsaugoti ir gerinti vaikų bei suaugusiųjų sveikatą. Jie nuodugniai tiria ir gydo sergančius vidaus organų ir kitomis ligomis, vykdo pacientų sergančių lėtinėmis ligomis stebėseną, esant poreikiui išrašo siuntimą specialisto konsultacijai, seka Jūsų skiepų istoriją bei teikia rekomendacijas minėtu klausimu. Profilaktinis darbas svarbi šeimos gydytojo dienotvarkės dalis: profilaktinės programos, vakcinacija, nėščiųjų priežiūra. Taip pat, mūsų, “Kuršių” šeimos klinikos gydytojai –  išrašo kompensuojamųjų vaistų receptus, išduoda nedarbingumo pažymėjimus, visas sveikatos patikrinimo medicinines pažymas.

Kodėl rinktis mūsų kliniką?

Patyręs personalas

Gydytojus lydi ilgametė patirtis ir profesionalumas. Siekdami geriausių gydymo rezultatų specialistai nuolatos kelia savo kvalifikaciją.

Naujausios technologijos

Moderni tyrimų metodika ir gydymo įranga. Jums suteikiamas pažangus gydymas, naudojant inovatyvias technologijas, bei aukščiausios kokybės medžiagas.

Erdvus parkingas

Atvykus pas gydytoją, visada rasite vietą pastatyti savo automobiliui. Klinika pasirūpino patogia automobilių stovėjimo aikštele.

Patogus susisiekimas

Klinika įsikūrusi Kauno Šilainių mikrorajone, tad atvykti patogu ir automobiliu, ir viešuoju transportu. Autobusų sustojimas vos už kelių žingsnių nuo klinikos.